О компании

ВТН (Повітряні Теплові Насоси)  VTN.COM.UA перший в Україні професійний інтернет магазин повітряних теплових насосів.

Фахівці нашої компанії стояли біля витоків розвитку кондиціювання та альтернативного опалення тепловими насосами України. Ми допоможемо Вам підібрати та встановити систему кондиціювання чи альтернативного опалення, яка буде оптимальною саме для Вас.

Найважливішим напрямком діяльності компанії ВТН є проектування, підбір та продаж комерційних та побутових осушувачів повітря. Ми маємо великий досвід роботи з провідними світовими виробниками цієї продукції та можемо запропонувати нашим клієнтам оптимальні варіанти обладнання для осушення повітря.

Ми спеціалізуємося на продажу професійних кулерів, диспенсерів та пурифаєрів для води від провідних світових виробників. Всі кулери представлені в нашому інтернет-магазині мають українські та європейські сертифікати якості. Забезпечені розширеним гарантійним дворічним обслуговуванням в авторизованих виробником професійних сервісних центрах

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором перевірених та популярних торгових марок кондиціонерів. осушувачів повітря та кулерів для води DAIKIN,MITSUBISHI ELECTRIC,COOPER&HUNTER,TOSOT,GREE,OLMO.